poniedziałek, 4 czerwca 2012

Podglądnięte

  Gdy rozmawiam z bliższymi lub dalszymi znajomymi o moim hobby mam wrażenie, że trąci ono myszką i naftaliną, że haft, szydełkowanie czy robótki na drutach każdemu z nich a na pewno większości z nich kojarzy się z babuleńką siedzącą przy kominku z kotem na oparciu dziergającą kolejny szalik na drutach dla swoich wnucząt, który i tak wyląduje na samym dnie szafy. Czasami słyszę głosy, że tej lub innej koleżanki babcia robi lub robiła na drutach.
  Czasami zabłądzę na Allegro i widzę tam, że niektóre z robótkoholiczek próbują sprzedać swoje dzieła, piękne obrusy, haftowane obrazy czy też sweterki dziergane przez wiele wieczorów a ceny tych wyrobów są po prostu śmieszne. Ceny ledwo pokrywają koszt włóczki a gdzie zysk ??
  A tu na stronach zagranicznych portali okazuje się, że bikini wykonane na szydełku jest trendy, że gwiazdy światowego formatu ubierają dziergane sukienki, topy czy też sweterki.
  Co robimy źle, że nasze dzieła są niedoceniane ?
Poszperałam kilka chwil w internecie, poniżej kilka przykładów ze nie każdy szal i nie każdy sweter wydziergany szydełkiem ląduje na dnie szafy, czasami jest to czerwony dywan.
Fashion week 2012 w Indiach na sezon jesienno-zimowy

więcej zdjęć z tego pokazu tu
aktorki i piosenkarki także nie unikają pokazywania się w sexi ciuszkach wykonanych ręcznie

Christina Aquilera
Lindsay Lohan
 Kate Middleton - swoją drogą pytanie ciekawe kto jej uszydełkował tą śliczna bluzeczkę.. sama ??
a o to Kylie Minogue i jej ręcznie wykonana szydełkiem torebka, uwierzycie, ze to Dolce&Gabbana za 1375$

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz